سایت تفریح و سرگرمی جذاب زیزا

لحظاتی برای با هم شاد بودن

حس مشترک!

حس مشترک، مخصوص دوران شیرین و مقدس دانشجویی!

اول این نکته رو باید بگم که این حس و شاید تو هر یک میلیون نفر فقط یه نفر تجربه کنه و اصلا آمارش زیاد نیست. پس خیلی به خودتون سخت نگیرید و به اعصاب خودتون مسلسل باشید!

صحبت در مورد اینه که وقتی یه دانشجو با یه جعبه شیرینی  که نشان از نامزدی و ازدواج هست خندان وارد کلاس میشه و شروع می کنه به پخش کردن شیرینی، چه احساسی تو دل بعضی ها ایجاد میشه!

1- اگه پسر شیرینی بیاره

 چیزی که تو دل دختر یا دخترهایی که از اون پسر خوششون میومد و منتظر بودن بهش پیشنهاد بده: ای به خشکه این شانس! یه مورد خوب پیدا شده بود اونم پرید. کاش بیشتر باهاش از اول صمیمی شده بودم تا راز دلش و بهم می گفت و یکی دیگه براش تور پهن نمی کرد. اصلا به جهنم. خلایق هرچه لایق. حتما خدا خیلی دوسم داشته که نخواسته من با این ایکبیری ازدواج کنم. ( اما توی دلش خیلی بی صدا داره گریه می کنه )

2- اگه دختر شیرینی بیاره:

چیزی که تو دل بعضی پسر یا پسرهایی که از اون دختر خوششون می اومده و منتظر بودن تو یه فرصت مناسب پیشنهاد بدن به طرف: وای خدای من!‌ چی دارم می بینم! یعنی این از من خوشش نمی اومد! من و دوس نداشت؟؟‌اون خنده ها حرفا ... . صد بار گفتم برم تا نپریده بهش پیشنهاد بدم. چه اشتباهی! آه خدای من. دیگه هیچ امیدی به زندگی ندارم لیست بعضی از آهنگ های غمگین و تریپ شکست عشقی و سریع توذهنش مرور می کنه! ( تو همین لحظه دختری که بغلش نشسته صداش می کنه و با لبخند میگه: آقای فلانی! من هفته پیش نبودم، میشه جزوتون و بدین بحث هفته پیش و یادداشت کنم؟ کلا  یهو ورق بر می گرده و هزار تا پنجره و در و دروازه امید به قلب اون پسر باز میشه! یعنی یه همچین موجوداتی هستن!)


آدمیزادیم دیگه!

تاریخ ارسال: شنبه 23 بهمن 1395 ساعت 23:45 | نویسنده: مصطفی | چاپ مطلب
نظرات (1)
شنبه 23 بهمن 1395 23:59
یونو [ ]
امتیاز: 0 0
لینک نظر
تازه سلام

همه ی اینایی که گقتی درست، بذارشون کنار اینکه استاد ترم 2 ت، ترم آخر توی محوطه ی دانشگاه، جلوی همه ی همکلاسی هات ببینتت و بهت بگه دستات رو بیار بالا، دستت رو بالا ببری و دنبال حلقه بگرده و بگه: هنوز هیچکیو پیدا نکردی؟ تموم شدا، بری ارشد دیگه می مونی هاا.
استاد مذکور، یک پیرمرد دوست داشتنی 75-80 ساله با لهجه ی شیرین ترکی تصور شود
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد